• rgfgdfgg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Микробранова печка Arielli MEG 820 S

Моќност: 700 W
Моќност на скара: 1000 W
Капацитет: 20 литри
Температура: 5 степени
Тајмер од 0 – 35 минути
Дијаметар на плочата: 255 mm.
Крај на програмата со звучен сигнал
Програма за одмрзнување

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

На залиха

SKU: 189778 Категории: ,