• 191157
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мелница за кафе Gorenje SMK150WI

Моќност на моторот (max): 150W
Сад за кафе во зрна: 60g
Материјал на ножот: Инокс

Клуб Цена
1590 ден. 1799 ден.

На залиха

SKU: 191157 Категории: ,