• 185709
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Victoria 65cm Сив

Димензии на долен дел:65x46x52cm
Со 2 врати
Мијалник: Порцеланска керамика
Димензии на горен дел:60x77x16 cm
Огледало со единечна врата

Клуб Цена
14391 ден. 15990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185709 Категории: ,