• 185726
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Mostar 120cm Црн

Димензии горен дел: 65х98cm
Димензии долен дел:82х120cm
Материјал:МДФ

Клуб Цена
53991 ден. 59990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185726 Категории: ,