• 185716
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мебел за бања Bolivya 85cm Антрацит

Димензии на долен дел:85x45x41,5 cm
Мијалник: керамика
Тркалезно огледало
Дијаметар 80 cm

Клуб Цена
22491 ден. 24990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185716 Категории: ,