• 193158
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови вградна BEKO DIS35023

Енергетска класа:E
Капацитет:10 сета
5 програми
Одложен старт:(3h / 6h / 9h)
LED екран
Quick & Shine®
Clean & Shine™
WaterSafe+™
Број на прскалки:2
Потрошувачка на вода по циклус:11.9L
Потрошувачка на вода годишно:3332L
Потрошувачка на енергија по циклус:0.755kWh
Потрошувачка на енергија годишно:211kWh
Ниво на бучава:49dB
Димензии:81.8×44.8x55cm

Клуб Цена
20000 ден. 22999 ден.

На залиха

SKU: 193158 Категории: ,