• 194322
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови Fuego DWFGMTT 500621 S

Енергетска класа: A+
Капацитет: 6 сета
7 програми
Одложен старт: 1-24h
LED дисплеј
Child lock
Потрошувачка на вода по циклус: 6.5L
Потрошувачка на енергија (KWH/100): 61kWh
Ниво на бучава: 49dB
Димензии: 55×43.8x50cm

Клуб Цена
12999 ден. 14990 ден.

На залиха

SKU: 194322 Категории: ,