• 193156
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови вградна Beko BDSN 153 E

Енергетска класа:E
Капацитет:13 сета
5 програми
Одложен старт 3-6-9 часа
LED дисплеј
Функција: половина полнење
Quick & Shine
Прилагодлива горна корпа
Корпа за прибор за јадење
Потрошувачка на вода по циклус:12.9L
Ниво на бучава:48dB
Димензии:81.8×59.8x57cm

Клуб Цена
19001 ден. 21999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 193156 Категории: ,