• 192726
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење gorenje WNEI84AS

Eнергетска класа: A+++
Капацитет за перење: 8kg
Број на вртежи на центрифугата: 1400rpm
Димензии: 600x850mm

Клуб Цена
28491 ден. 31399 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192726 Категории: ,