21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење FAVORIT W-8122 BLDC A++

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,50 /59,50 /55,00 CM
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1200
КАПАЦИТЕТ 8 KG
ИНОКСЕН БАРАБАН 51 Л.
ПРОГРАМИ 15
ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР
КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+++
EКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ
ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНA
СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС
СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА
ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ
ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 194 KWH/ANNUM
ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.) 10224 L/ANNUM
БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 58 DB
БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 77 DB
БРЗА ПРОГРАМА 15 МИНУТИ НА 30 °C
РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ
СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ
ALERGY SAFE ПРОГРАМ
КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ
КОПЧЕ ЗА БРЗО ПЕРЕЊЕ
КОПЧЕ ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ

Клуб Цена
19749 ден. 24999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186242 Категории: ,