• 195058
  • D
29% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit W9122N BLDC A

Димензии: 84,5/59,7/60,5cm
Максимален број на вртежи во минута: 1200
Максимален капацитет: 9kg
Капацитето на барабанот од нераѓувачки челик: 59L
Програми: 15
Копче за контрола на температура: да
Енергетска класа: D
Еко систем за заштита на енергија: да
Програм за перење јорган и ќебиња: да
Заштита од пена: да
Систем за откривање грешки: да
Бучава при перење: 58 DB
Ниво на бучава (цетрифуга): 78 DB
Брза програма: 15 min на 30 °C
Сензор за половично полнење: да
Копче за брзо перење: да
Одложен старт: да

Клуб Цена
20991 ден. 29699 ден.

На залиха

SKU: 195058 Категории: ,