24% попуст
Заштеди со Клуб цена

Maшина за перење Favorit W – 9122

Димензии:84,5/59,7/60,5 cm
Максимум вртежи во минута (RPM) 1200
Максимален капацитет:9kg
Иноксен барбан:59 L
Програми:15
Енергетска класа:А +++

Клуб Цена
18999 ден. 24999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186496 Категории: ,