• 186496
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Maшина за перење Favorit W – 9122

Димензии:84,5/59,7/60,5 cm
Максимум вртежи во минута (RPM) 1200
Максимален капацитет:9kg
Иноксен барбан:59 L
Програми:15
Енергетска класа:А +++

Клуб Цена
21992 ден. 24999 ден.

На залиха

SKU: 186496 Категории: ,