• 192727
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење gorenje WNEI94ADS

Енергетска класа: A+++
Капацитет за перење: 9 kg
Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm
Начин на поставување: Самостоен,
Ширина: 600 mm
Висина: 850 mm

Клуб Цена
30993 ден. 34099 ден.

На залиха

SKU: 192727 Категории: ,