5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit W-8122

Димензии:84,5×60,5×57,4 cm
Максимум вртежи во минута (RPM):1200
Максимален капацитет:8 kg
Иноксен барабан:54L
Програми:15
Енергетска класа:А+++

Клуб Цена
22799 ден. 23999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186495 Категории: ,