• 186495
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit W-8122

Димензии:84,5×60,5×57,4 cm
Максимум вртежи во минута (RPM):1200
Максимален капацитет:8 kg
Иноксен барабан:54L
Програми:15
Енергетска класа:А+++

Клуб Цена
16989 ден. 22999 ден.

На залиха

SKU: 186495 Категории: ,