28% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit W – 7122

Капацитет: 7kg
Центрифуга: 1200вр/мин
15 програми
Енергетска класа: А+
Димензии:85x60x55 cm

Клуб Цена
14491 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186494 Категории: ,