• 494
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit W – 7122

Капацитет: 7kg
Центрифуга: 1200вр/мин
15 програми
Енергетска класа: А+
Димензии:85x60x55 cm

Клуб Цена
16989 ден. 19999 ден.

На залиха

SKU: 186494 Категории: ,