• 195228
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WUE 7611D XAW

Димензии: 84x60x49cm
Капацитет: 7kg
Вртежи: 1200 врт./min
Енергетска класа: А+++

Клуб Цена
19898 ден. 21999 ден.

На залиха

SKU: 195228 Категории: ,