22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit W–6101

Димензии В/Ш/Д:84,50×59,70×52,00 cm
Вртежи во минута(RPM):1000
Капацитет:6 kg
Иноксен барбан: 44L

Клуб Цена
14000 ден. 17999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186493 Категории: ,