• 493
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit W–6101

Димензии В/Ш/Д:84,50×59,70×52,00 cm
Вртежи во минута(RPM):1000
Капацитет:6 kg
Иноксен барбан: 44L

Клуб Цена
14990 ден. 17999 ден.

На залиха

SKU: 186493 Категории: ,