• 196521
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WUE 7612B XST

Prosmart Инвертер мотор
Полнење: фронтално
LCD дисплеј
SteamCure ™
Aquawave®
OptiSense
Енергетска класа: A
Капацитет: 7kg
Вртежи: 1200 врт./min
Програми: 15
Функциja за предперење
AntiCrease+
Fast+
Одложен почеток
Заштита од прелевање
Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 69kWh
Потрошувачка на вода (циклус): 40L
Ниво на бучава:5 4/74dB
Димензии: 84.5x60x49c

Клуб Цена
19500 ден. 21999 ден.

На залиха

SKU: 196521 Категории: ,