• 192989
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лопата Cellfast Ideal Pro 40-207EX

Димензии: 1270x240x176mm
Ширина на работниот дел: 240mm

Клуб Цена
1971 ден. 2190 ден.

На залиха

SKU: 192989 Категории: ,