• 192988
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лопата Cellfast Ideal Pro 40-204EX

Димензии: 1270x240x176mm
Ширина на работниот дел: 240mm

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 192988 Категории: ,