• 192987
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лопата Cellfast Ideal Pro 40-203EX

Должина: 1195 mm
Tежина: 1,9 kg

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 192987 Категории: ,