• 308
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

LED Панел OG Коцка LED OL5705 24W 6500K

Клуб Цена
428 ден. 475 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162519 Категории: ,