• 5555555
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лед Панел Круг Црн 18W OL5704/SRD/BK

Моќност:18W

Клуб Цена
288 ден. 320 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172522 Категории: ,