• 194217
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лаптоп NB DELL Vostro 5510(SAID7102P)

Процесор Intel Core i5-11320H (8MB 4.5GHz)
Графичка карта Iris Xe
Рам Меморија 8GB DDR4 3200MHz
Диск 512GB SSD M.2 2280 NVME
720P HD CAMERA
4CELL 54WH Battery
15.6 Full HD (1920×1080) IPS P/N: FAID7102P

Клуб Цена
44501 ден. 49990 ден.

На залиха

SKU: 194217 Категории: ,