• 180180180
  • 180717180717.
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна круг 1.6L

Волумен:1.6L
Материјал:пластика
*Се што Ви е потребно за еден оброк

Клуб Цена
197 ден. 219 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство