• 180713
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна коцка 0,9L

Материјал:пластика
Волумен:0.9L
*Се што Ви е потребно за еден оброк

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство