• 173993
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Количка товарна TT1400CA 250kg

Максималната носивост на оваа количка е 250 кг, додека неговата тежина е само 12,25 кг
Димензии (ВxШ): 112x44cm

Клуб Цена
4491 ден. 4990 ден.

На залиха

SKU: 165578 Категории: ,