• 193350
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клипен компресор AGRINA 25L

Моќност: 1.5 kW (2 hp)
Запремнина: 25 l
Напон: 220V- Монофазен
Проток на воздух: 198 l/min
Притисок: 8 bar
Тежина: 20 kg
Производител: Агрина
Клипен компресор Agrina со компактни димензии наменет за домашна и индустриска употреба. Располага со рачка и тркала кои му овозможуваат мобилност при работата. Идеален за работилници, занаетчии и слично.

Клуб Цена
8459 ден. 9399 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 193350 Категории: ,