• 182831
  • 82830
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Климатизер Hisense KA50BS0EG/KA50BS0EW

A++
Моќност на ладење: 5.000 W
Моќност на греење: 5.400 W
Ноќен режим на работа – Night mode
Автоматско работење
Турбо функција
Заштита од ладен воздух
Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
Работна температура во режим на греење : -20- 24
Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43
Режим на работа инвертер

Клуб Цена
50988 ден. 53990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182831 Категории: ,