• 191321
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Касерола конус масив елег. 16К црвена

Димензија: 16cm x 85mm
Количина: 1.3lit
Боја: црвена/бела

Клуб Цена
989 ден. 1099 ден.

На залиха

SKU: 191321 Категории: ,