• 194095
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Караоке звучник VIVAX BS-500

Bluetooth Partybox звучник
Моќност: 50W
Поврзување:
Bluetooth
Aux влез
USB влез
Напојување: батерија на полнење
Капацитет на батеријата: 4000mAh
Работно време: до 12ч
FM радио
Караоке функција
LED светло синхронизирано со ритамот на музиката
Далечински управувач
Димензии: 27,1×60,6×26,8cm

Клуб Цена
9016 ден. 9490 ден.

Нема на залиха

SKU: 194095 Категории: ,