• 185589
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo без капак Inox 8L

Капацитет:8L
Материјал:Inox

Клуб Цена
593 ден. 659 ден.

На залиха

SKU: 185589 Категории: , Ознака: