5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo без капак Inox 16L

Капацитет:16L
Материјал:Inox

Клуб Цена
803 ден. 845 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство