• 185591
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo без капак Inox 16L

Капацитет:16L
Материјал:Inox

Клуб Цена
760 ден. 845 ден.

На залиха

SKU: 185591 Категории: , Ознака: