15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кафемат Krups KP170531 Црвен

Боја Црвена
INFINISSIMA
Моќност 1500W
Притисок 15 bar
подвижен резервоар за вода 1.2л
Избор за топла и ладна вода
Држач за капсула

Клуб Цена
6162 ден. 7249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186253 Категории: ,