• 188526
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кацига MS ENERGY HELMET MSH-20S – црна

Големина: L 57 – 61cm
Батерија: 3,7 V/455mAh
Автостоп светло – Smart Gyro сензор.
Има два начини на трепкање.
Се полни преку USB, а со едно полнење можете да ја користите 20 часа.
Има модерен дизајн со 12 дупки за вентилација.

Клуб Цена
4401 ден. 4890 ден.

На залиха

SKU: 188526 Категории: ,