• 188523
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кацига MS ENERGY MSH-05 L – црна

Заштитна кацига за тротинети и велосипеди
Димензии: големина M (54 – 58 cm) ,
Тежина: големина M 360 gr,
Има модерен дизајн со 12 дупки за вентилација

Клуб Цена
1890 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 188523 Категории: ,