• 082030

Ѓезве 4 Декор 2411-Лила

Дијаметар : 9cm
Волумен: 0,4l
Висина : 88mm
Број на кафиња: 4
Материјал: емајл
Боја: Виолетова
Одржување: Рачно и машинско перење

419 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 082030 Категорија: