5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѓезве 4 Декор 2411-Лила

Дијаметар : 9cm
Волумен: 0,4l
Висина : 88mm
Број на кафиња: 4
Материјал: емајл
Боја: Виолетова
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
360 ден. 379 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 082030 Категории: ,