• 195303
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет FABBYGO JH-2381W

Димензии на стол: 56x60x91cm
Димензии на маса: Ø90x72cm
Состав: метал, ратан, стакло

Клуб Цена
17091 ден. 18990 ден.

На залиха

SKU: 195303 Категории: , Ознаки: ,