• 195320
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет FABBYGO JH-2332W

Димензии на стол: 58x56x80cm
Димензии на двосед: 102x56x80cm
Димензии на маса: 76x37x39cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Клуб Цена
13491 ден. 14990 ден.

На залиха

SKU: 195320 Категории: , Ознаки: ,