• 195718
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo MR-001

Димензии на стол: 68x70x80cm
Димензии на двосед: 115x70x80cm
Димензии на маса: 95x50x50cm
Состав: метал, тескстил, бамбус

Клуб Цена
21599 ден. 24990 ден.

На залиха

SKU: 195718 Категории: , Ознаки: ,