• 195321
23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo JH-2306W – кафеава

Димензии на стол: 72x66x77cm
Димензии на двосед: 125x66x77cm
Димензии на маса: 86x50x35cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Клуб Цена
19989 ден. 25990 ден.

На залиха

SKU: 195321 Категории: , Ознаки: ,