• 3
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Есклузивен сет fabbygo Амелија

Димензии на фотељи : 62 x 73 x 90/81/ 60/ 45/30cm
Дименизии на двосед : 135 x 73 x 90/81 /60 / 45/30 cm
Димензии на маса : 100 x 55 x 38 cm

Клуб Цена
62991 ден. 69990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178879 Категории: , Ознаки: ,