• 195005
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна вградена Favorit BIO 78-D LUX B

Димензија: 59.5×59.5×57.5
Енергетска класа: A
8 програми
Капацитет: 78l
Меко затварање на врата
Две стакла на врата
Голем вентилатор

Клуб Цена
15989 ден. 21499 ден.

На залиха

SKU: 195005 Категории: ,