• ghfhgh

Фен за коса GRUNDIG HD 5680

Моќност:2200W
Јонизација
Брзини:2
Температури:3
Керамичка заштита
Кабел:1.8m

2199 ден.

Нема на залиха

SKU: 177306 Категорија: