5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен за коса fabbygo MGS-8018A

Моќност:1800 W
2 брзини
Копче за ладно дување

Клуб Цена
656 ден. 690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200533 Категории: ,