• 195283
  • 195283 1
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен четка GRUNDIG HS 7080

Моќност: 1000W
2 брзини
2 температури
Јонска функција:за мазна, сјајна коса
Керамичка заштита
Должина на кабелот: 1.8m

Клуб Цена
3199 ден. 3199 ден.

На залиха

SKU: 195283 Категории: ,