5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фен Severin 0156

Моќност:1200 W
2 брзини и топлински поставувања
Заштита од прегревање
Јамка за закачување
Можност за склопување
Боја: бело/виолетова

Клуб Цена
854 ден. 899 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156512 Категории: ,