5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фасонка 108 Бакелитна Е-27

4 A 250 V~
IEC 60238

Клуб Цена
57 ден. 60 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 032455 Категории: ,