• 196619
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример за жива ограда AG 4541

Моќност: 450 W
Напон: 220 V, 50 Hz- монофазен
Должина на ножот: 410 mm
Максимална дебелина на сечење: 16 mm
Електричен тример за жива ограда со должина на ножот од 510 mm.

Клуб Цена
3090 ден. 3490 ден.

На залиха

SKU: 196619 Категории: ,