• 194
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен тример EasyCut 420/45

Моќност: 420 W
Должина на ножот: 450 mm
Ширина на заби: 18 mm
Тежина: 2,68 kg

Овој тример е совршен за режење на жива ограда.Алатката може оптимално да се води преку специјалната рачка ErgoTec, особено при сечење на страните на жива ограда. Оптимираната геометрија на сечилото овозможува ефикасно, брзо и чисто сечење на гранчиња и тенки гранки.

Клуб Цена
6381 ден. 7090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181085 Категории: ,